📖 Grójecki Uniwersytet Otwarty powraca z przytupem! Na ostatnim spotkaniu nasi seniorzy poznali wyjątkowo uzdolnionego artystycznie gościa o ogromnych pokładach miłości do świata, do przyrody, do ludzi – Teresę Bachledę-Kominek. To kobieta o wielu talentach, jest certyfikowanym drwalem, więc nie straszna jej siekiera czy piła mechaniczna, pisze wspaniałe, chwytające za serce tomiki poezji, a każdy, kto choć raz zetknie się z jej twórczością, nie może mieć wątpliwości, iż ma do czynienia z przyszłą laureatką literackiej nagrody Nobla!
⛰ O swojej pasji do gór, do lasu i jego mieszkańców, a także trudnych doświadczeniach życiowych, które zahartowały jej niezłomną postawę, rozmawiała z uczestnikami GUO a także prowadzącą spotkanie Agnieszką Kazałą.
📅 Na kolejne wykłady Uniwersytetu zapraszamy mieszkańców w każdy poniedziałek (oprócz wakacji) o godzinie 11:00. Jest to wspaniała okazja do poznania ciekawych i utalentowanych charakterów a także szansa na poszerzenie horyzontów i poznanie nowych zainteresowań oraz pasji.